Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Ze dne: 09.01.2004
Věk - měsíce: 34
Rubrika: Novinky


Titul: Kontrola u zubařky...

Vojtíšek je připraven k odjezdu :o)
Včera, v dopoledních hodinách jsme podnikli doslova velikou rodinnou výpravu k naší paní zubařce. Chodíme k ní všichni(Kromě Vojty, jeho dva zoubky nestojí doposud za prohlídku ;-) ).
Do ordinace vstoupila jako první Dana. Já zatím držel Vojtíška na klíně a a komunikoval s Martinkou. Abyste to věděli, vyloženě se těšila na zubařské křeslo. Povídala mi,"Já se tam posadím, otevžu táákhle pusinku a paní dotorka se mi podívá na zoubky. Jak si je hezky čistím!" Po chvíli vyšla Dana ven a za ní vykoukla doktorka,"Jéje, to Vaše mimino pěkně vyrostlo(Myslela samozřejmě Vojtíška). Cože, ty už máš první zuby? Tak to už nejsi žádné mimino. Miminka přece nemají zoubky. Taky máme takovýho mimáka, jenomže také nějak rychle vyrostl!" :-)
Martinka vkročila do ordinace doprovázena Danou. Doktorka ji vybízela,"Posadíš se na křeslo sama? Nebo si tě vezme maminka na klín?" Martinka posléze souhlasila s druhou variantou. Pro jistotu ;-) Doktorka pokračovala,"Nejdříve se povozíme na křesle, nahoru a dolů! Na ta slova začala doktorka šlapat na ovládání a několikrát povozila Danu i s Martinkou. Pak povídala,"Podívej Martinko, teď si na tebe posvítím tadytím velikým světýlkem a ty mi otevřeš pusinku. Podíváme se na ty tvoje zoubky!" Martinka opravdu s ochotou otevřela pusinku. Paní doktorka přitom nepoužívala žádné nástroje, pouze prsty. Chválila Marťu,"Tedy, ty jsi ale šikovná holka. Tak co byl u vás Ježíšek? Copak ti přinesl? Cože, Pavlínku? Kdopak to je, Pavlínka? Šu-Šu? Tak to tedy nevím co je to šušu!" Aby ne, paní doktorka je sice již babičkou, ale její vnouče je kluk. Martinka ji proto hned poučila,"Šušu je miminkó, pšece takový!" :o)
Martinka vyfasovala závěrem preventivní prohlídky několik hezkých obrázků a již se prý těší na další návštěvu.


Copyright © - LTX 2001 - 2022