Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Ze dne: 12.8.2002
Věk - měsíce: 18
Rubrika: Novinky


Titul: Že by přece jenom dovolená?...

Hlavně díky Martinčině nemoci jsme nemohli odjet na dovolenou společně se známými na Slovensko. Poslali nám SMSku, prý už kempují, ale počasí je takové jaké je. Zataženo a prší. Pravděpodobně nemusíme litovat, že jsme zůstali doma.
Navnaděni dovolenou ze které se vrátili babička s dědou a neteřinkou Petruškou možná ještě někdy v září pojedeme také. To bylo tak - před čtrnácti dny ve středu se děda rozhodl, že si může dovolit dovolenou(On je jako zástupce jedné nejmenované zahraniční společnosti dosti pracovně vytížen) a tak navečer hledal nějaký zájezd na poslední chvíli na Internetu. Něco si zajednal a ve čtvrtek se stavili přímo v cestovce zaplatit letecký zájezd na Krétu s odletem v sobotu ránu. Naprosto skvělé, žádné dlouhé vybírání a rozhodování. Neteřinka byla nadšená z letadla, letěla poprvé. Sledovali jsme teď v sobotu video z celého zájezdu a to nemělo chybu. Jeden den si vypůjčili auto a projeli Krétu téměř celou a na další si zaplatili celodenní výlet na menším katamaranu s prohlídkou přímořských jeskyní. Opravdu skvělé.
Právě proto, že v září po sézóně bývá chladněji bylo by lepší jet více na jih. My byli ještě bez Martinky v roce 1999 v Itálii v malém městečku Teraccina asi 100km severně od Neapole. Také v září a koupat se dalo pouze jeden den. Ale i přesto jsme si dovolenou moc užili. S Martinkou nemůžeme jet příliš daleko autem, autobusem se nám nechce už vůbec a tak zbývá poslední možnost - letadlem. Projdeme si nabídku na Internetu a něco musíme vybrat.
Padl tu i návrh - co takhle zaletět za Martinou do Ohia(Ahoj Martinko, zdravíme ;-) ). My bychom asi problém neměli, ale pro Martinku by to byla příliš dlouhá doba strávená v letadle. Letí se tuším 12hodin. Druhým problémem je fakt, že v Ohiu není moře a my bychom raději někam k vodě.


Copyright © - LTX 2001 - 2024