Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 14.2.2005
Martinčin věk - měsíce: 48
Rubrika: Deníček


Dokáže křeček ovládat počítač?...

Děti dlabají narozeninový dort :o)
Dnes trávím první den sám doma. Tedy spíše podvečer, neboť mě to domů z práce příliš netáhlo, proto jsem se tam zdržel až do páté hodiny. Málem jsem ani nemusel chodit domů, nebýt mé únavy. Jedna linka totiž nejede, takže zůstala odstavená a spravím si již až po ránu. Rodinka si mezitím užívá hromad sněhu u švagra na horách - v Krkonoších. Pojedu za nimi až v pátek.
První fotografii jsem vybral ze sobotní oslavy tříletých narozenin neteřinky Danielky. Sotva si Dáňa rozbalila poslední dáreček, všichni se pak vrhli na vytoužený dort. Teta upekla překrásného dalmatina a jak sami vidíte, dětičky dlabaly, až se jim boule za ouškama dělaly. Vojtíška jsem měl kontrolavat, zdali náhodou nehází kousky dortu na zem. Kdepak, ani náhodou. Sám si lžičkou ukrajoval. Když mi pak talířek podal se slovy,"Stačí!", musel jsem konstatovat jediné - Vojtíšek velice pečlivě z dortu vybral náplň. Na talířku zůstal víceméně suchý korpus.
V sobotu po ránu jsme byli s Danou svědky velice zajímavého představení. My spali v obyváku na velké nafukovací matraci a na chodbu zůstaly pootevřené dveře. Najednou se zpoza dveří vyloupla neteřinka Petruška a postavila se s hřebenem před velké zrcadlo. Příšerně se na sebe zašklebila a povídala,"Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejhnusnější?" Hned si sama sobě odpověděla, s příšerným šklebákem nakonec,"Přece ty! Blééé!" Poté popadla hřeben a jala se česat si vlasy. My s Danou zatím padli obličeji do peřin, aby náhodou Péťa neslyšela náš hurónský smích ;-)
Martinka se u tety a strejdy zabavila s nejstarší neteřinkou Petruškou. Mezi holkami je tříletý věkový rozdíl a i ten se postupem času smazává. Martinka s sebou z domu, přivezla svoji šušu Pavlínku. Pěkně v autosedačce i s Pavlínčiným mobilem. Jak jinak v dnešní době, že? Petruška vytáhla svoji novou, nožičkama kopající šušinku a pak si obě holky hrály na vzorné maminky. Jejich miminka se mají. Martinka Pavlínku koupala, převlékala a pak ji vozila v kočárku, či nosila v klokance. Křečci pracují na notebooku :-)
Na další fotce máte možnost spatřit dva švagrovy křečky. Přinesl je v sobotu večer ke stolečku v obyváku. Prý aby se proběhli. Já právě aktualizoval eMartinku a křečci se také chtěli podívat na webové stránky. Běhali mi po notebooku jako diví. Vojtíšek by jistě jásal a volal,"Tam tam myš myš jéé!" Moje obavy se nakonec nevyplnily - myslím tím případné vyčůrání se některého ze dvou chlupáčů do útrob počítače. Stačilo, že jsem tenkrát před narozením Vojtíška oklopil do notebookové klávesnice skleničku s pivem. Více si přečtěte si ZDE ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist