Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Vojtíškova věku(měsíce):
  1  2  3  4  5

Opět u naší doktorky :o)


  Článek ze dne: 02.09.2003Přečteno: 11094 x  


Vojtíšek brečí v sedačce, cestou domů ;-)
Konečně jsme se po dlouhé době dostali na kontrolu k naší paní doktorce. O dovolené se pěkně činila, neboť jsme ordinaci málem ani nepoznali. Nábytek na míru svítil novotou a paní doktorka nás vítala mile naladěna. Nejprve si popovídala s Martinkou, to Vojtíškův křik právě nabíral na síle. Ptala se jí, jak bylo u moře a zdali Vojtíšek doma křičí. "Kšičí domá!", odpověděla Martinka.
Sestřička mezitím zvážila Vojtíška,"Tak váží pět kilo, devadesát!", hlásila doktorce. To je pěkný přírustek, od minulého vážení Vojtíšek přibral 300g. Činí se, jen co je pravda. Doktorka si ho dále prohlížela a konstatovala,"Hmm, zdá se mi, že se Vojtíšek od minula tak nějak zvětšil. Už je ho pěkný kousek. Kuk Vojtíšku, copak tě trápí? Bříško?" Vojtíška dnes opravdu trápí bříško. Však Dana celou cestu autem marně vzpomínala, cože to včera snědla za jídlo, které Vojtíškovi nesedlo. Nemohla však na nic přijít, neboť se v tomhle moc hlídá. Doktorka otočila Vojtu na bříško, on rychle ztichl a prohlížel si svět okolo sebe se zvednutou hlavičkou. Doktorka povídala,"No jo, děti trpící větry se většinou v poloze na bříšku zklidní. Teď tě ale Vojtíšku otočím na zádíčka, uvidíme co nám na to povíš!" Pověděl, a pěkně nahlas. Nechápu, jak může doktorka něco slyšet, když poslouchá řvoucího Vojtíška stetoskopem. Když skončila s touto činností, poohlédla se po plínce,"Kdepak leží ta počůraná plínka? Ahá, támhle!" Popadla plínku a jala se testovat Vojtíškovu moč. Když už jsme u té plínky - Vojtíšek nám už pěkně dlouho nečůral rozbalený. Proto mu Dana dopoledne vložila látkovou plenu do Pampersky. No a u doktorky se nám Vojtíšek vyčůral do plínky na níž ležel během vážení. Doktorka tak mohla otestovat tu čerstvou plínku.
Na další kontrole jsme se dohodli přesně na třech měsících, tedy 9.10. Dále se Dana otázala, kdyže se máme objevit na ultrazvukové kontrole nožiček. Mysleli jsme si totiž, že manžel paní doktorky má také dovolenou. Ordinoval však prý ve své ortopedické praxi úplně normálně. Takže tam půjdeme příští pondělí s mírným zpožděním.
Před střediskem jsme se rozdělili. Já s Vojtíškem v ruce a Martinkou za zády vykročil k autu. Dana šla do lékárny, zakoupit nějaké čaje, nové kapky SAB Simplex a Vojtíškovi ještě Lactobacillus Acidophilus. U toho se lékarnice divila,"Vy ho chcete celé balení? Stojí totiž stosedmdesát korun a my ho prodáváme i po dvaceti kapslích!" Dana vzala celé velké balení, vždyť Vojtíšek dostává každý den jednu kapsli a to mu vystačí na slabé dva měsíce.
Zatímco Martinka nastoupila do auta sama, řvoucího Vojtíška jsem naložil já. Brečet přestal až po rozjetí, jenomže po padesáti metrech jsme zastavili před lékárnou a tak mohl ve svých hlasových projevech pokračovat. Dana přišla a komentovala situaci,"Měla jsem ho nakrmit v čekárně u doktorky, už bude mít jistě hlad. Zdali Vojtíška trápil hlad či bolení bříška nevíme. Cestou domů usnul a spolu s ním tvrdě i Martinka. Až doma jsem zjistil, že si Marťa položila lahvičku vedle sebe, ale jako na potvoru hrdlem dolů. Sedačka, a s ní i Martinka pořádně nasákly čajem ;-)))

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


 Články na serveru

2 měsíce

 (11094) 02.09.2003
Opět u naší doktorky :o)

 (3163) 22.08.2003
Kontrola u doktorky...

 (3311) 13.08.2003
Proč Vojtíšek stále křičí ?

© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist