Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37
  38  39  40

Očkování a dopravní přestupek


  Článek ze dne: 12.05.2003Přečteno: 14167 x  

Tento týden patří mezi ty náročnější. Dnešní dopoledne si nás paní doktorka objednala na Martinčino očkování proti dětské obrně. Zítra má pro změnu Dana další kontrolu v těhotenské poradně. Já dnes po ránu raději ani nešel do práce, neboť jsme byli objednáni na půl devátou.
Před střediskem nás stejně jako minule čekaly zástupy dětí s maminkami(No zase tak hrozné to nebylo ;-) ). Hlavní problém, to jest místo na zaparkování se podařilo vyřešit celkem rychle. To jediné, jako by tam čekalo právě na nás. Martinka vyskočila ze sedačky a už se hnala směrem ke středisku. Celou cestu nám vysvětlovala,"U paní dotorky, otevžu pusu, polknu ze žičky a bude to, hodná holka!" No, teoreticky jsme ji připravili dobře, spíše nás zajímala ta praktická stránka očkování ;-)
Očkování proti obrně doktorka opět přesunula do čekárny z důvodu rychlejšího odbavování. Martinka přišla na řadu rychle, Dana si ji vzala na klín a Marťa úplně bez problémů otevřela pusinku a očkování spolkla. Žádné pusa na zámek jako minule. To ji tenkrát musela doktorka podržet a sestřička násilím otevřít pusinku, aby do ní lžičku nalily ;-)
Dostali jsme zápis o provedeném očkování do knihy a paní doktorka se s námi rozloučila větou,"Tak přijďte zase za rok na další očkování!" Dana se zarazila, neboť se obrna očkuje pouze dvakrát a Marťa to má přece za sebou. Až po chvíli pochopila co mě napadlo hned zpočátku. Příští rok přece půjdeme na očkování s miminkem! :o)
Paní doktorka ještě prohlédla Martinku, co se týče jejích předchozích problémů s kašlem. Martinka až doposud užívala přípravek Claritine a zdá se, že zabral. Martinka už vůbec nezakašle, takže odteď žádné léky užívat nemusí. Dana ještě nechala pro Marťu předepsat dvě balení prášků na zoubky Zymafluor a pro změnu máme brát před spaní dva místo jednoho.
Náš odjezd z města se neobešel bez problémů. Chcete vědět, co se stalo? Ve zkratce Vám to popíši - vyjel jsem z parkoviště a už si to frčím po hlavní kolem nové ZUŠ. Najednou na mě bliká protijedoucí auto. V duchu si říkám,"Co blbne? Vždyť mi nikoho známého nepřipomíná!" Proč vlastně blikal zjišťuji vzápětí. Kde se vzal, tu se vzal, před námi stojí strážník Městské policie a plácačkou naznačuje, abych zastavil. Zastavuji a policista mi milým hlasem pokládá otázku,"Dobrý den, pane řidiči, víte čeho jste se dopustil?" Odpovídám po pravdě,"To tedy nevím!" "Támhle za Vámi je značka jednosměrky, jel jste v protisměru!", pokračuje policista. Ptám se ho,"Odkdy to tady je? Vždyť jsem tady jel před dvěma měsíci a žádná jednosměrka tu nebyla!" Dostává se mi vysvětlení,"Už měsíc. Pane řidiči, to Vás neomlouvá, máte sledovat dopravní značení!" Hmm, a mám to. Vytahuji doklady a podávám je policistovi. Po chvíli mi je vrací se slovy,"To co jste provedl je vážný dopravní přestupek a normálně bych Vám měl uložit blokovou pokutu ve výši tísíc korun. Máte však v autě malé dítě a těhotnou manželku, bude to dnes za stovku. Méně už jít nemůžu. A příště dávejte pozor!" Uff, oddychuji si a vyměňuji stovku za útržek z bloku. Měl bych si ho dát zarámovat, s autem to je první bloková pokuta za deset let ježdění, pominu-li tisícovku za zavinění drobného karambolu ještě se škodovkou stovkou ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

13.5.2003   6:54:55   Alena
   
Tak vidíš, ještě že máš ty holky, to bys jim měl něco koupit za ty ušetřené peníze, viď Danuško. Zdraví teta Alena

13.5.2003   7:01:32   Radek Lehký
   webmaster@emartinka.cz
Už se stalo ;-) Také zdravím, Alenko.


 Články na serveru

27 měsíců

 (14167) 12.05.2003
Očkování a dopravní přestupek

 (9049) 29.04.2003
Proč Martinka pokašlává ?...

 (3936) 21.04.2003
Velikonoce - "Já du koledůvat !!"

© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist