Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37
  38  39  40

Martinka - 2. měsíc


  Článek ze dne: 9.10.2002Přečteno: 9529 x  

Ani jsme se nenadáli a první měsíc Martinčina života je za námi. Už jsme si tak zvykli na každodenní večerní koupání, projižďky s kočárkem, kojení, Martinčino blinkání, čůrání, kakání a následné přebalování, prostě na všechny věci s Martinkou spojené. Ani za nic bychom neměnili. Já už se zaběhl i v koupání, moje první probíhalo za přísného dohledu. Jako supervizor vedle mě stála Dana. Abychom se nehádali, jednoduše jsme si koupání rozdělili. Jeden den Dana a druhý já, pěkně na přeskáčku.
Stala se mi také geniální věc. Při natáčení koupání se mi podařilo na kameře zmáčknout jeden čudlík navíc a v rohu hledáčku se rozsvítil podivný symbol B&W. Teď už je mi také jasné, že to znamená Black and White, tedy černobíle. Takže máme něco, co se v dnešní době jenom tak nevidí. Celý druhý měsíc Martinčina života natočený černobíle ;-) Když to je problém, neboť v černobílém hledáčku nečujete žádnou zradu. Vše se ukázalo až při připojení kamery k barevné televizi ;-)
V tomto měsíci se na Martinku přijeli všichni podívat, přivezli dárečky, Martinku si pochovali a povídali, jak je podobná tatínkovi. To mě uklidnilo, je vidět že v Sanusu při IUI nic nespletli ;-) Vyzkoušeli jsme také novou autosedačku, nejdříve doma na nečisto a posléze i při Martinčině první cestě autem k babičce na víkend. Kupodivu snáší Martinka cestování bez problémů, není v tomto ohledu po mamince :-)
Dětská autosedačka se dá samozřejmě využít i na jiné věci. Kupříkladu, pracuje-li Dana v kuchyni, přiveze si postýlku k lince a aby Martinka viděla, jednoduše ji do sedačky usadí a tu umístí do postýlky. Martinka má perfektní rozhled a je spokojená. Také jsem si Martinku položil usazenou v sedačce na zem když jsem dával dohromady počítač. Pozorovala mě bedlivě při práci a nejraději by mi šla pomoct ;-)
Při první ultrazvukové kontrole kyčlí zjistil pan doktor nedostatečně vyvinuté zakloubení levé nožičky a Martinka dostala ihned na místě abdukční podušku na zafixování nožiček. Když Dana odcházela s Martinkou z ordinace, málem brečela. Po všem trápení teď ještě tohle! Naštěstí si Martinka na podušku zvykla a nijak výrazně jí nevadila.
Po koupání dostala Martinka od maminky mlíčko a šupky dupky do postýlky. Pravidelně v deset večer následovalo přebalování. Řekl bych, že za celý den nebyla Marťa tak vysmátá, jako právě v deset hodin :-) Ani se jí moc spinkat nechtělo. Musím ji však pochválit. Alespoň já jsem se vyspal. Dana moc ne, musela vstávat na kojení ještě ve čtyři hodiny ráno.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


 Články na serveru

2 měsíce

 (9529) 9.10.2002
Martinka - 2. měsíc

© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist